KONST / Litografier / Färglitografi 11576059
nr 1157 6059
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 319/360. "Slussen Stockholm", motivet: 54x64
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:13:48
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg